מושבים לרכב
 

כיסאות איכותיים למשרד

 

ניתן להשיג אצלנו את הרולס רויס של הכיסאות המיוצרים באנגליה ע"י KAB Seating המובילה
בארגונומיה ובנוחות. מגוון הדגמים מבית KAB Seating הביא ללקוחותיה סיפוק רב בהמשך
שנים רבות.

והם מבטיחים שפע אביזרי נוחות ואינם כופים ישיבה בתנוחה קבועה ומכאיבה, אלא
מאפשרים חופש תנועה.

 

 

 

כיסא משולב controller
כיסא משולב controller
* למידע נוסף לחץ/י על התמונה
כיסא Director
כיסא Director
* למידע נוסף לחץ/י על התמונה
כיסא תומך Executive
כיסא תומך Executive
* למידע נוסף לחץ/י על התמונה

דרכים לבחור כיסאות למשרד 

 

המבחר העצום של הדגמים הקיימים היום בשוק עלול לבלבל את הצרכן, וחשוב שכאשר רוכשים אחד לבדוק מספר קריטריונים על מנת לקבל את המוצר המושלם עבורכם. היום במציאות שלנו, ניכר שאת רוב היום אנחנו מעבירים בישיבה ולכן יש להתאים ולבחור את האחד המתאים לנתונים ולצרכים של המשתמש בו.

 

כיסאות איכותיים צריכים להיות בעל משענת גב מרופדת ורחבה ומשענת ראש צוואר יציבה, שכן ישיבה לא נכונה עלולה לגרום לבעיות גב וצוואר לטווח הארוך. לכן בזמן בחירתו מומלץ לנסות אותו על מנת לוודא שאכן מתאים לכם ולבדוק כי עומד בתו התקן למען בריאות הגב של המשתמש, על מנת לספק את התמיכה הרצויה לעמוד השדרה. כמו כן, העדיפות היא לבעלי משענות יד בשל התמיכה שהן מספקות למפרקים ע"י כיוון הגובה וקיפול מלא של הידית. בנוסף, יש לדאוג גם לאפשרות כוונון נח וקל של גובה וזווית ע"י ידית. התנוחה האידאלית לישיבה נכונה היא כשהברכיים כפופות בזווית ישרה לכיוון הרצפה וכפות הרגליים מונחות בצורה מלאה עליה.

 

קריטריון אחרון אך לא זניח כלל, זהו המראה של הכיסא. אין צורך להתפשר על המראה שלו, כי אפשר לקבל את שלל התכונות שלו תוך שמירה על מראה מעוצב ואסתטי במגוון צבעים. כמו כן, לעתים קיימת האופציה גם לבחור את הבד ואת סוג הריפוד, שצריך להיות איכותי והוא לחלוטין משפיע על הישיבה והופך אותה לנוחה ובריאותית.

 

וטיפ קטן לידיעת היושבים, לאחר שבחרתם את המוצר האידאלי עבורכם, זה המאפשר לכם להתרווח ולהתמקד בעבודה יעילה, זכרו שההמלצה היא לאחר מספר שעות של ישיבה מומלץ לקום ולבצע מספר מתיחות לאזור הגב, הכתפיים והרגליים.

מוסך סטרט  ו  כתובת למשלוח דואר: ת"ד 10506 מפרץ חיפה 26117  ו  כתובת להגעה: רח' התעשיה 51, קרית אתא

                      טל. 04-8728505  ו  פקס. 04-8726403  ו  מייל: makhoul@zahav.net.il